Meditacija "čakrų aktyvacija ir harmonizavimas" 15€

Čakros (energetiniai centrai) -organizaciniai gyvybinės energijos priėmimo, panaudojimo ir perdavimo centrai. Jie formuoja proto, kūno ir dvasios sistemos tinklą. Nuo instiktyvaus elgesio iki sąmoningai planuotų strategijų. Čakros priima energiją į kūno centrą bei skleidžia ją į išorę. Jos susijusios su mūsų stabilumu, finansais, seksualumu, emocijomis, galia, valia, saviverte, meilė, bendravimu, kūrybiškumu, intuicija, sąmoningumu, energijos kiekiu. Čakros negalavimai gali sukelti ne tik emocinius sunkumus, bet ir negalavimus kūne ar ligas. Norint priimti bei duoti energiją ir gyventi kokybėje - jas būtina lavinti, aktyvuoti, išvalyti ir harmonizuoti. Bet koks pusiausvyros praradimas vienoje čakroje sutrikdo pusiausvyrą kitoje.

Pirmoji čakra - stuburo apačioje, susijusi su išlikimu. Elementas - žemė. Spalva - raudona.

Antroji čakra - pilvo apačioje. Emocijos ir seksualumas. Elementas - vanduo. Spalva - oranžinė.

Trečioji - saulės rezginys. Asmeninė galia, valia. Elementas - ugnis. Spalva - geltona.

Ketvirtoji - virš krūtinkaulio. Susijusi su meile (ne primityvi trauka, o tyra meilė). Elementas - oras. Spalva - žalia.

Penktoji - gerklė, susijusi su bendravimu, kūrybiškumu. Elementas - garsas. Spalva - ryškiai mėlyna.

Šeštoji - trečioji akis, kaktos centre. Intuicija, vaizduotė, vizijos. Elementas - šviesa. Spalva - mėlyna indigo.

Septintoji - viršugalvyje. Žinojimas, suvokimas, transcedentinė sąmonė. Elementas - mintys. Spalva - violetinė, pereinanti į baltą.

Kilus klausimams po meditacijos - galima susisiekti. 🤍

Kaip įsigyti žr. apačioje.

Meditacija "tobula moteris"
Meditacija "tobula moteris"

Meditacija "tobula moteris" 10 €

Moteris vis dar dažnai kankina nepasitikėjimas savimi, idealų matymas kituose, ryšio su gamta nebūvimas. Dažnai užmirštame, kad esame gamtos dalis, o gamta - tobula, tai kaip gali tokia nesijausti Tu? Meditacija skirta prisiminti, kad Tu esi iš gamtos, esi jos dalis, esi tobulas kūrinys, esi ideali moteris. Tai skatins patirtį šį jausmą, didins pasitikėjimą savimi, stiprins ryšį su gamta, keis požiūrį į trūkumus bei idealumą. Prie meditacijos gausite atmintinę kaip pasiruošti. Ši trumpa meditacija/vizualizacija trunka tik 8 minutes, tik tiek tau reikės skirti laiko kasdienai. 1 arba 2 kartus dienoje.

Kaip gauti meditaciją:

Laura Gansiniauskaitė LT217044060007974187

Mokėjimo paskirtyje nurodyti meditacijos pavadinimą. Apmokėjus užpildyti lentelę, meditacijos sulauksite gavus apmokėjimą ir šią formą.