JOGA VINYASA FLOW 12€

Jogos klasėje arba online-zoom, 1 pamoka

Atėjus su draugu/(e) mokėkite su nuolaida.

JOGA VINYASA FLOW

Abonemantas mėnesiui, 4 kartai. Lankant 1 kartą per savaitę.

36€

JOGA VINYASA FLOW

8 kartų abonementas mėnesiui, lankant 2 kartus per savaitę.

66€

JOGA VINYASA FLOW PORAI

Ateik į tik Jums dviems skirtą jogos pamoką su savo gyvenimo partneriu ar partnere. Nustebink kitokiu laisvalaikiu. Kaina nurodyta iškart už abu asmenis. Tai gali būti Jūsų vienkartinis apsilankymas ar net pasimatymas, o gal naujų bendrų pomėgių atradimas. Dėl laiko galima susitarti susisiekus.

PRIVATI JOGOS PAMOKA

Privačios pamokos vyksta mano arba Jūsų man tinkamoje vietoje, suderinus abiems pusėms patogų laiką, kaina nustatoma susisiekus.

REGISTRUOKIS

Arba instagram (žr. kontaktai)

ATSILIEPIMAI

''Labai džiaugiuosi išdrįsusi ateiti į Lauros jogos pamokas. Baimės buvo daug, tačiau atėjus ji dingte pradingo. Laura - nuostabi mokytoja, kuri suteikia labai daug žinių apie jogą, meditaciją. Tai savotiškas ritualas! Pamokose jautiesi puikiai ir lauki kitų susitikimų (net ir būnant atostogose). Ačiū Laurai už neįkainojamas pirmąsias patirtis su joga!"

Viktorija A.

ATSILIEPIMAI

Mes su mama bandėm daug įvairių tipų treniruočių, bet po pirmos daugiau nebeidavom. O po Jūsų treniruotės mama vis klausia kada vėl eisim🙈❤️ ačiū Jums labai.

Luka

ATSILIEPIMAI

Jau po pirmos jogos pamokos pajutau, kaip kūnas su manimi pradeda bendrauti. Iškart norisi valgyti sveikesnį, kokybiškesnį maistą. Po pamokos mintys išlengvėja, protas nurimsta, įsivyrauja ramybė. Manau, lankant pamokas disciplinuotai, bus kosminis teigiamas pokytis! Laura yra puiki savo srities profesionalė, dirbanti atvira širdimi. Ji - puiki sielos gydytoja. Nuoširdžiai visiems rekomenduoju ir esu dėkinga už suteikiamą dėmesį ir rūpestį. 🤍

Jurgita